O firmie

Outlet ślubny 24

 

Pewnie zadajecie sobie pytanie co to takiego jest outlet ślubny, po co został założony i czy warto w nim kupować produkty?

Jak grzyby po deszczu od kilkunastu lat zaczęły wyrastać outlety, a nawet centra outletowe oferujące znane marki odzieży  i nie tylko) w atrakcyjnych cenach.

Jako firma bardzo doświadczona w produkcji i sprzedaży damskiej garderoby ślubnej, pomyśleliśmy, że i w naszej branży warto byłoby zaoferować tanie suknie ślubne od renomowanych producentów.

I tak narodził się stacjonarny Outlet Ślubny, który zadowolił już setki Panien Młodych.

Od jakiegoś czasu oferujemy również nasze suknie ślubne w sklepie internetowym – po to, by nie tylko panny młode z naszych okolic miały szansę zakupić suknię w niskiej cenie.

Mieszkając nawet na drugim krańcu Polski możesz cieszyć się z taniego i wartościowego zakupu sukni ślubnej.

Wróćmy do pojęcia outletu. Co to znaczy outlet?

Sklepy outletowe to miejsca w których producenci oferują swoje produkty w cenach niższych, niż regularne.

Standardowe outlety oferują produkty pochodzące z likwidacji serii, a także niesprzedane artykuły z najnowszych kolekcji oraz – choć nie jest to regułą – towary wybrakowane, czyli np. z drobnymi wadami uniemożliwiającymi sprzedaż w regularnej cenie, a niewpływającymi na jakość użytkowania.

W naszym outlecie ślubnym znajdziecie właśnie takie modele. Modele po ekspozycji w salonach sukien ślubnych – i tu, mogą zdarzyć się w sukienkach nieistotne wady wynikające z przymierzania tego modelu w salonie ślubnym.

Cena takiego modelu jest minimum dwukrotnie niższa niż takiego samego nowego szytego specjalnie dla Ciebie. Dlatego zwracaj uwagę na „stan sukni”.

Ekspozycyjna oznacza, że mogą być w niej drobne usterki – wtedy zawsze warto się z nami skontaktować i dopytać o szczegółowy opis sukni.

Jeśli suknia jest nowa – pochodzi z nadmiarów magazynowych i nie była przymierzana, jest pozbawiona jakichkolwiek usterek.

Czy warto kupować w naszym outlecie? To pytanie, na które wiele z was szuka odpowiedzi. I choć na ogół zawsze pojawia się jakieś „ale”, w tej kwestii nie ma sensu mieć wątpliwości – zakupy w outlecie to zawsze dobry interes! Jeśli okaże się, że sukienka wymaga drobnej korekty – możesz jej z powodzeniem dokonać u swojej lokalnej krawcowej, a łączny koszt sukni i poprawki i tak będzie niezwykle niski.

Decydując się na zakupy możemy nie tylko otrzymać oryginalne markowe suknie ślubne najwyższej jakości, ale także zawsze mamy pewność, że płacimy najniższą możliwą cenę!

Choć niemal 100 lat temu outlet był przede wszystkim synonimem niskiej ceny i średniej jakości, dziś wcale nie są zarezerwowane wyłącznie dla najmniej zamożnych. Kupowanie w outlecie to nie jest powód do wstydu.

Wręcz przeciwnie, w kręgach smart shopperów to nawet powód do dumy.

 

Niska cena za markowe produkty - to właśnie znajdziesz w naszym outlecie!

 

Tanie suknie ślubne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl